14 ימים של כתיבת זכרונות חייך
סדנת כתיבה לשחרור וניקוי מנטלי ורגשי מהעבר

14 ימים של כתיבת זכרונות חייך

סדנת כתיבה לשחרור וניקוי
מנטלי ורגשי מהעבר

מה קורה בתהליך איפוס חיים וכיצד הגיע לעולם?​

שלום, כאן ליאב עברי,

בשנת 2014, כאשר הייתי במצב בריאותי ונפשי קשה במשך תקופה ארוכה, הייתי נואש וביקשתי בתוכי עזרה מהיקום, התפללתי וביקשתי תמיכה. זה היה אחד מהרגעים האלו בחיים שפשוט נכנעים כי אין מה להפסיד.

להפתעתי הופיעו בתוכי הוראות מפורטות שהרגשתי שמגיעות עמוק מתוך הגוף שלי, מהמקום שאני מתחבר אליו כמקור שלי. מיד כתבתי אותן כדי לא לשכוח. ההוראות הדריכו אותי כיצד לעזור לעצמי מנטלית נפשית ופיזית דרך תרגיל שלא ציפיתי לו. זאת היתה חוויה מפתיעה ומעוררת השראה שקשה לתאר במילים.

לבסוף, השם ״תרגיל איפוס חיים״ הופיע במוחי. הרגשתי באותו הרגע שקיבלתי חניכה עמוקה למשהו חשוב שלא ידעתי לאן היא תיקח אותי.

התרגיל

כבר באותו יום התחלתי לעשות את התרגיל לפי ההוראות שקיבלתי. ההוראה הראשונה היתה לכתוב את כל החיים שלי בדרך מאוד מיוחדת וספציפית שלעולם לא שמעתי עליה לפני כן.
דרך זו איפשרה לכתיבה שלי לזרום בקלות ולזכרונות להגיע בלי מאמץ, כי לא הייתי צריך להיזכר בדבר.

כך במשך 10 ימים ישבתי וכתבתי כל יום את חיי בדרך הזאת, בערך שעה ביום ולבסוף עשיתי את שאר ההוראות של התהליך שלקחו עוד כמה ימים, שהאחרון הוא טקס הסיום שהיה לי מיוחד ועוצמתי.

להפתעתי גיליתי שהמצב הבריאותי-פיזי שלי השתפר, אך המצב המנטלי-רגשי אפילו עוד יותר. הכל הפך בהיר וצלול יותר. זה היה אחד הדברים המיוחדים והמשמעותיים שעשיתי בחיי.

התרגשתי כל כך לכתוב את כל החיים שלי, להתחבר אליהם מחדש ולשחרר הכל על הדף. התוצאות של התהליך המשיכו להדהד בי במשך תקופה ארוכה.

ההמשך

ידעתי שאני לא יכול להשאיר את זה לעצמי, ומאז שיתפתי את התהליך עם אנשים, ואחרי שהם עשו אותו, הם שיתפו אותי בחוויות ותובנות מדהימות על עצמם בדיוק כפי שקרה לי.

ב- 2018 העברתי את הריטריט איפוס חיים הראשון במצפה רמון לקבוצה של 20 אנשים, והיה מאוד עוצמתי ומרגש. מאז העברתי מדי פעם את התהליך בליווי אישי לאנשים עד שאימי חלתה ב- 2021 בסרטן.

מצבה השפיעה עליי כל כך והיה לי קשה לראות אותה ככה. בשלב מסויים רציתי להציע לה שתעשה את התהליך, אך היה לה קשה לכתוב כי היתה חלשה מהכימותרפיה. מה שגרם לי להבין שאם היא לא עושה את זה, אז לפחות שאחרים שכן יכולים ורוצים שיעשו את התהליך.

באותו זמן החלטתי שאני לא מבזבז את זמני יותר על דברים אחרים, כי החיים יקרים, והתחלתי להתמקד רק בלהעביר תהליכי איפוס חיים כעיסוק העיקרי שלי. מאז ועד היום ליוויתי מעל 600 אנשים בתהליך, מכל טווח הגילאים.

פחות משנה אחרי, ב- 2022 אימי נפטרה ועברתי תקופה מאתגרת מאוד, אך עם כל הקושי הכאב, המשכתי להעביר תהליכי איפוס חיים, כי חשתי כמה שהוא משמעותי לי ולאחרים.

המחוייבות שלי

מכיוון שהתהליך הזה קרוב מאוד לליבי, חשוב לי שכל משתתף שעובר אותו דרכי, יקבל את המקסימום מהתהליך, כאילו אני עובר אותו בעצמי שוב.

לכן אני מקדיש את הזמן שלי ואת כל הנסיון שלי בכל השנים האלו עם התהליך, עבורכם במהלך הזמן שלנו ביחד, כדי שגם אתם תקבלו את החניכה הזאת כפי שאני קיבלתי ותפיקו ממנה את המיטב עבור ההתפתחות האישית שלכם.

ההזמנה

אם יש בך רצון להניע אנרגיה תקועה, לעבור ריסטארט בחייך, בעקבות מעבר משמעותי שמתרחש אצלך, או פשוט יש בך משיכה לא מוסברת לעבור את התהליך הזה, אני מזמין אותך ליצור איתי קשר ואני אחזור אליך לשיחה קצרה, ובה אסביר לך את כל הפרטים על התהליך ועל הליווי איתי, ללא התחייבות.

ליצירת קשר:

יצירת קשר קצר

או שלחו לי הודעה בווצאפ

עוד קצת על ליאב עברי יני:
כיום בן 46, כל חיי פיתחתי שיטות וכלים להתפתחות עצמית, על מנת לעזור לעצמי בתקופות קשות. למדתי הרבה כלים חיצוניים שעזרו לי במהלך חיי, שעד היום אני מתרגל, כמו תקשורת מקרבת, העבודה של ביירון קייטי, הופונופונו, קונסטלציה משפחתית, אלו רק חלק מהכלים.

כיום העיסוק העיקרי שלי הוא להעביר תהליכי איפוס חיים, וללוות אנשים בכל הכלים שאני עובד איתם. כתבתי את הספר ״שמחה והנאה, ריפוי והגדרה״ – 3 עקרונות להתפתחות וצמיחה במערכות יחסים, וישנם עוד כמה ספרים בדרך. אני מוסיקאי, פסנתרן וכותב שירים.

ליאב עברי יני liav ivry yanni

שיתופים מהווצאפ

במהלך השנים קיבלתי עשרות של שיתופים מרגשים ממשתתפים שרגישו בנוח לכתוב לי מה שעברו. שמתי כאן 8 שיתופים לעיונכם:

תהליך איפוס חיים יכול לתמוך בך אם את/ה:

 • רוצה לחזק את תחושת המטרה לחיים ולקבל בהירות.
 • רוצה לעבור ניקוי פנימי.
 • רוצה לפנות מאגרים של מחשבות מהעבר.
 • רוצה לחיות עם יותר נוכחות.
  נמצא/ת בתקופה של שינוי משמעותי.
 • מרגיש/ה תקיעות בחייך.
 • רוצה להניע אנרגיה שתוביל אותך לעשייה ויצירתיות.
 • רוצה לחזק את תחושת הזהות העצמית.
 • להביא עוד אמפתיה לעצמך ולאחרים.
 • לתמוך בתהליך ריפוי של מחלה.

עלויות המסלולים

תהליך קבוצתי

680
 • ליווי ותמיכה לאורך 14 יום
 • 8 מפגשים בזום
 • מפגשים בזמנים קבועים מראש
 • אפשרות למפגשי הנחייה פרונטלים
 • ליווי אישי ממוקד
 • זמן נוסף לשיתוף ודיאלוג
 • מעקב אישי ומוטיבציה
 • מפגש סיכום סיום התהליך

רוצה לדעת עוד?
אשמח לדבר איתך ולהסביר לך
השאר/י פרטים כאן

יצירת קשר

מה מקבלים בתהליך איפוס חיים בליווי אישי?

לו״ז אישי שלך

התאמת המפגשים ללו״ז האישי שלך בשגרה היומיומית שלך, בזמן שנוח לך, בתיאום איתי

הדרכה צמודה

ליווי אישי וממוקד במפגשים, שמכוונים במיוחד בשבילך.

תמיכה אישית

זמינות אישית לכל שאלה או שיתוף במשך 14 ימים התהליך

תהליך בליווי אישי

עלות התהליך:
1080 ש״ח

או 216 ש״ח ב-5 תשלומים

יש לך שאלות?
אפשר לשלוח לי הודעת וואצאפ ולהייעץ איתי

(הכפתור יעביר לווצאפ)

שיהיו ימים נעימים ומלאים בנחת ושלווה
ליאב עברי יני
055-951-1866

Scroll to Top